| Dragutanu_Luk_1976 a întrebat:

Cum credeti, mai exista alte planete cu viata in ele unde locuiesc oameni in ele?

Răspuns Câştigător
| drutzix a răspuns:

Exista alte planete cu viata dar nu sunt oameni acolo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru drutzix):

La cate galaxii exista, si cate planete, stai flex ca exista oameni la 999.999.999.999.999 ani lumina de noi, poate chiar mai mult. Poate exista pe o planeta inca un "drutzix" care scrie acest raspuns.

| drutzix a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mergi pe premiza ca materia din univers este infinita atunci da o sa gasim o planeta exact ca a noastra la o anumita distanta de pamant, dar nu stim universul nostru are materie infinita.

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Oameni? Nu.

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Nu, in ciuda tuturor articolelor unde se zice ca pe alte planete ar exista extraterestri sau alte forme de viata.

Succes,