| Kqzu97 a întrebat:

Stiati ca planeta Pandora din Avatar ar exista in sistemul nostru solar?

http://www.lovendal.net/......n-univers/

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E o presupenere.Citeste si despre planeta Nibiru.La fel s-ar zice ca ar exista si ar lovi Terra in 2012 ea nevazandu-se acum datorita miscarii pe care o face.Insa pana acum amandoua lucruri sunt doar presupuneri si nimic concret.

| costyn162 a răspuns:

Foarte interesant dar nu stiu daca James Cameron stia de aceasta posibilitate. Se poate sa fii fost doar o coincidenta de nume.

| danco a răspuns:

Nu mai fiti asa naivi.

| Aiwendil a răspuns:

Ar exista.Este o posibilitate. Dar acum sa nu crezi ca fiintele de acolo sau natura e precum in film.

| beatleman a răspuns:

Hmmm...Sa stii ca un film este 50% adevar si 50% fictiune.deci...

| bascacara a răspuns:

E posibil sa existe dar tehnologia noastra este prea retardata sa ne putem da cu parerea.probabil suntmult mai multe planete gen pandora dar noi oameni de abia suntem instare sa ajungem pe luna ce sa mai vb si de alte sisteme solare