| AntipaticuPreasfant a întrebat:

"Toate femeile sunt curve, in afara de mama si sora mea. Totusi, sunt si ele femei." (Napoleon)
Cum comentati?

Răspuns Câştigător
| BurnInHellSucker a răspuns:

Toti oamenii destepti sunt prosti...

| Anonim444 a răspuns (pentru BurnInHellSucker):

Bine dar...tu esti femeie.

14 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O avea mica, de aia era asa frustrat

| Hombre a răspuns (pentru elasexygagica):

Posibil Ela ca era foarte marunt si pe vremea aia femeile nu avea ochelari si lupă sa i-o vada, cand zici ca-mi descânti si mie, cred ca sunt deochiat de vreo virgina.

| Catalin_Catalin_1989 a răspuns (pentru elasexygagica):

De unde sti ca o avea mica poate o avea de 30cm napolion

| DiamondEyes a răspuns:

Si desteptul asta impreuna cu barbatii ce mai sunt?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napoleon a fost un general din armata franceza ci nu un profet ori om de cultura, iar din prea multa desteptaciune a devenit un cretin imbecil.
A judeca intreaga comunitate de femei si ai atribui termenul de "curva" este incorect, injust si imoral.
Nu toate femeiile sunt curve, au existat si vor exista mereu femei cu demnitate si onoare, femei care ar cutremura muntii, au fost si vor mai fi.
Luam exemplul tuturor acelor femei trecute in randul sfintiilor, exista si femei care astazi si-au pastrat virginitatea pana in ziua nuntii, femei care nu au tradat si nici nu o vor face.
In mod normal aceasta zicala mizerabila o folosesc mai cu precadere cei care deteste femeiile ori care au fost dezamagiti in dragoste, ca o razbunare, dar am putea si sa intelegem si sa judecam gresit.
Si daca totusi o fi avut dreptate, asta prin absurd, atunci si Napoleon era un curvar notoriu din moment ce a fost conceput si crescut in pantecele unei femei, a fost alaptat de o femeie, iar ceea ce iese din pisica tot soareci mananca!
Sper sa nu se odihneasca in pace si sa se cutremure pentru aceste vorbe otravitoare unda datorita lor multi copii ajung sa judece gresit femeia de astazi, sa-si faca mama curva in loc sa le cinsteasca fara cartire si sa lase judecata in Mainiile Cerului.
Sa auzim de bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Napoleon a fost militar de cariera si s-a autointitulat imparat, cand a avut puterea in mana isi permitea foarte multe femei si probabil atunci a facut aceasta afirmatie (daca e a lui) insa cand era doar soldatoi era un sters in relatiile cu femeile si de aici frustrarea lui in legatura cu ele prin afirmatia lui. Nu a fost om de cultura si nici profet ci doar un individ sclipitor la minte in arta razboaielor la acea vreme si o putermica ambitie de parvenire. Asta o demonstreaza si incoronarea lui in forta ca imparat si papa la admonestat cand era cuceritorul Europei, "Esti un circar" i-a spus papa, in replica el i-a raspuns, "Da si scena mea e lumea", dupa cum stim circul nu a mai durat mult si a sfarsit izolat de lume.

| kongeriket a răspuns (pentru anonim_4396):

Un răspuns mai cretin ca cel al tău Katelino rar mi-este dat să citesc, chiar şi pe ClopotzelTPU.
Sunt un miliard de posibilităţi decente de-a contracara perfect acest "proverb". Tu ai ales fix cea mai cretină modalitate.

Haljat meg hanyasban!

| Buzoianu_Paul_1990 a răspuns (pentru Hombre):

Deci daca era doar un soldatoi si nu cunostea prea multe femei, n-ar fi zis asta, dar pentru ca a avut mai multe si-a dat seama laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate femeile sug paula.da nu pe-ale noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti barbatii sunt fustangii, cel mai mare dintre ei este tata, asa am ajuns pe lumelaughing de asta ce spui? pot fi presedintele Americi!

| AndyServerFull a răspuns:

E un proverb pe care mi la spus tata si la ce se refera in afar de mama si sorumea.Totusi si ele sunt femei...le-a facut curve dar finutlaughingca sa nu se simtalaughing

| alexandra0954 a răspuns:

DA, FARA DOAR SI POATE absolut toate femeile se *** pentru bani, si da sunt tarfe toate.

| Buzoianu_Paul_1990 a răspuns:

E simplu, mai mult adevar intr-o propozitie n-ai sa vezi. Apropo, n-o am nici mica, nu sunt nici vreun parasit, e experienta de viata. La vorbele astea puteti ajunge de pe-acum, sau puteti ajunge dupa ce va ardeti. Voi alegeti laughing)

| Catalin_Catalin_1989 a răspuns:

De unde stiti voi femeile ca napolion o avea mica poate o avea de 30cm

| Katelina a răspuns:

Si nu uita ca sugi daca ma faci curva:@

Răspuns utilizator avertizat
| AnghelDumitru a răspuns:

În mod sigur ca Napoleon a gândit ca un bărbat adevărat chiar dacă era"

mic la stat dar mare la sfat", el a gândit ca o femeie trebuie sa fie Doamnă în societate, GOSPODINĂ în bucătărie și CURVĂ în pat. Asta ar aprecia orisice bărbat la o femeia.

| Kristina_Kristina_1977 a răspuns:

Este adevarat

| Mihai_Cristian_Rosu_1967 a răspuns:

Răspunde tu Cosmin!