| Tibi14 a întrebat:

"Un zâmbet este o curbă care face totul drept" este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

Nu stiu.

9 răspunsuri:
| miradoniz a răspuns:

Da,e foarte adevărathee hee dar e enorm de greu de unul singur;

| bamse a răspuns:

Daca zambetul este bine intentionat.

Mai este si zambetul malitios...

| Bogdanux a răspuns:

Wow, frumos spus.Dar dupa parerea mea, conteaza persoana care zambeste, e cam ca povestea cu "un om cu mai multe fete".

| Flori a răspuns:

Cred ca nu neaparat forta zambetului este cea care face totul drept ci,mai degraba,cel ce zambeste.
@lLoOrR, Phyllis Diller a zis-o.
@TuristulVirtualDebusolat, nimeni nu putea s-o spuna mai bine ca tine!

| AmandytaErhan a răspuns:

Daca dupa zambet se ascund niste dinti stricati nu prea cred...acum serios cred ca efectu zambetului asupra celor din jur nu poate fi explicat dar idea ai prins-o corect

| DexterKill a răspuns:

Consider ca citatul vine din partea unui om care vedea lumea cu ochi buni. Dupa parerea mea cuvintele spuse sunt adevarate

| fffandreeea a răspuns:

F adevarat:Xce frumos:Xcine a zis astalove struck

| mircea_5116 a răspuns:

In principiu da, la zametul meu tin mai mult ca la inima, mai ales cand te duci un prietena la un cocktail, la un 3d, lao fata ma uit prima oara la fata si la dinti,

| Alin13 a răspuns:

Eu cred ca da