| theocech a întrebat:

Unde pot trimite o poza paranormala, facuta de mine, reala... vreau asta cat mai urgent.multumesc?

13 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Ai doua directii: asociatia satanistilor sau spitalul de psihiatrie. crying

| MoreTime a răspuns:

Http://www.paranormalinvestigators.com/

Investigatori de evenimente paranormale din America de Nord. :D
Daca vrei sa dai la vreun ziar nu cred ca va lua niciunul poza pentru ca in photoshop se poate obtine orice si nu te vor crede. Stiu, e naspa dar asta e adevarul. Putin sunt cei care te cred.
Cauta pe google: paranormal si vei gasi mai multe locuri unde sa publici: http://forum.paranormal.ro/. Acesta e romanesc si sigur vei primi niste raspunsuri bune. Mult succes!

| Palagandrei7 a răspuns:

Id : worldofdarkness2000
Te rog trimite mi si mie poza, te asigur ca nu voi vorbi cu nimeni si nu voi spune ca am facut o eu!

| คเค๓เк a răspuns:

paranormala :O

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Daca mi-a arati si spun cel mai bun loc unde sa o trimiti
logic ca pe protv big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-o domnule sa o vedem toti. tu vrei sa o vinzi? m-ai facut curios acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paranormal... te-ai pozat in baie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vrei ...mai repede?

| Rallu_3508 a răspuns:

La acces direct. Uita-te la emisiune si ia adresa de mail si trimiti acolo.

| notorious a răspuns:

E POZA PARAMORNALA? dao-n coa sa o dau eu pe pto tv sa imi dea 500 euro pe ea!

| mihaiec a răspuns:

In cosul de gunoi.

| aneki a răspuns:

Din punctul meu de vedere formula "AS" este un ziar la care ar merita sa trimiti.

| theocech explică:

Am probleme in cehia in urma unui scandal, cine, ce ma poate ajuta...