| Nuvăsufăr a întrebat:

Voi aţi citi un roman cu titlul "România - un imperiu de milioane de romani"

?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Doar cuprinsul

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Este roman propriu zis cu personaje imaginare sau are un caracter istoric? Nu e bine sa judecam dupa titluri...

| Woodenpints91 a răspuns:

Mmm,depinde despre ce se vorbeşte în carte. Dar nu prea mă pasionează atât de mult situaţia româniei încât să vreau să citesc o carte despre asta...dar depinde mult şi de cine este scrisă, şi cum vede el lucrurile.

| Nuvăsufăr explică (pentru Woodenpints91):

De mine este scrisă, şi nu se referă la situaţia României din prezent.

| BlueDog a răspuns:

Depinde de ce e scris in roman.