| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Voi ce ati alege:
sa fiti o cioara toata viata sau sa fiti un vultur macar pentru o zi, stiind astfel ca veti putea schimba ceva, decat daca ati fi cioara!

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Decat un vultur prost sa mananc mortaciuni mai bine cioara, mai ales ca este mult superioara ca inteligenta fata de necrofil.

| mgtow a răspuns:

Mai bine om decat animal si cu viermii in gat.

| Hăgiul a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu vultur, doar daca acesta nu-si cladeste existenta pe moartea altora. In schimb, cioara zboara...si n-am incercat niciodata sa zbor...si ce n-as da!

| MindFreak a răspuns:

In principiu fiecare dintre noi se viseaza vultur, dar apoi apar probleme mai urgente care ne transforma implacabil in ciori.

| Laura a răspuns:

Cioara, că-i mai deșteaptă. laughing

| remus a răspuns:

Mai bine o zi vultur decat o viata cioara!

| kabaleon a răspuns:

Nu conteaza ce esti, atata timp cat perioada traita o faci sa conteze! Pace!

| Jeremy1 a răspuns:

Si ce poti schimba daca esti, pentru o zi, vultur? Mananci un sarpe? laughing

| Lovely_6403 a răspuns:

Vultur pentru o zi, pentru ca asa cum ai spus tu as fi folositor, mai bine decat sa fiu o cioara mereu urata si enervanta ( nu-mi plac ciorile )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. Pentru că în ziua aia aș putea fi împușcată la o vânătoare și nu îmi voi putea recăpăta viața de om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa schimb ca vultur?
Misogin, ai mancat vreodata cirese?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce preferi tu sa fii? un las viu sau un erou mort?

| HISTORY_5103 a răspuns:

1 Intrebarea e copiata 2.Vultur,de ce? Asa vreau, nu-ti raspund, in afara de copiat nu stii?