| laryssutzadlc a întrebat:

Vreau si eu va rog frumos codul civil Napolenian.Am cautat o gramada pe google dar nu am gasit.
Fundita :*

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il gasesti aici: http://codes-et-lois.fr/code-civil/texte-integral. Numai bine!
P.S.Nu te cred c-ai cautat, il gaseai si tu in maximum un minut.

| miradoniz a răspuns:

Vrei TOT codul civil? pai cred ca are mai mult de 400 de pagini...

| miradoniz a răspuns:

@Ioandelasal mie mi se pare ca asta e codul actual.E bazat pe codul napoleonian, dar cu îmbunatățiri...

| laryssutzadlc explică:

@loandelasal crezi ce vrei