| amuitat a întrebat:

1.Buna,pe xbox/xbox360 jocurile au lag sau poti juca orice joc, si daca se uzeaza ai lag?
2. Ce inseamna modarea unui obox, cu ce ajuta si cam cat ar costa
3. Daca ai xbox (consola,joystick, cabluri) acestea trebuie conectate la o plasma? conzeaza cat e de mare?

Răspuns Câştigător
| Kidnapper a răspuns:

1.Toate jocurile merg 720p 30fps
2.Modare insemna ca poti sa-ti bagi jocuri piratate pe el
3.Da se poate conecta
Dar iti sugerez sa iti iei un pc de gaming la 2000 de lei, sau sa-ti iei Xbox one sau ps 4 deoarece s-ar putea sa nu se mai faca jocuri pentru xbox 360 pentru ca e "last gen"