| Nighty95 a întrebat:

1)Cine stie cum se da Root Acces la Clean Master pe Samsung Galaxy S II? Sau oricare alta aplicatie?
2)Cine stie, ca cand downloadez ceva, sa se duca exact in SD Card pe Samsung Galaxy S II?

Funda.

1 răspuns:
| Frai_Sebastian_1975 a răspuns:

Atentie!
Prin operatiunea de Root-are se pierde garantia pe produs si se pot produce grave daune echipamentului folosit putand chiar sa il faca inutilizabil.

Raspuns intrebarea nr. 2

Aduci de pe Magazin Play sau Google Play, programul Link2SD.
Pentru a functiona iti trebuie neaparat acces la root si un sd nou si mai mare (4-8-16 gb) pe care sa il partionezi in 2 partitii una cu fat ex2 specific androidului care este de fapt un linux si un fat cu fat32.