| sKylLedX a întrebat:

Acum ceva timp am downloadat o mapa de minecraft si dupa ce-am downloadat-o nu mi-a mai mers youtube, google si facebook(nu ca as fii fan facebook) mie-mi pasa de celelalte. Cand incerc sa accesez youtube sau google imi apare o imagine gen cineva cu o furca intr-o mana si ceva mai mic gen o furculita in cealalta mana si scrie sub el "you shall not pass" dupa ceva timp numai aparea si doar imi da eroare la accesarea paginii si deja m-am saturat, am sters mapa, am scanat de virusi si n-am nimic, nu prea stiu ce sa-i mai fac. Aveti niste idei? Rog un raspuns cat mai rapid!

3 răspunsuri:
| Mariandarius a răspuns:

Poate ai luat un virus.

| Nadejde_Alex_1994 a răspuns:

Ai loat un keylogger.E un virus care nu se vede de PC sau Anti-virus, intreaba inainte sa downloadezi virusi ascunsi.Nu poti scapa da el numa daca ei un PC nou(Sau asa stiu eu) Funda?

| sKylLedX explică:

Nu e niciun keylogger a fost doar un virus care l-am rezolvat cu un program, si n-am cum sa dau funda din moment ce doar spuneti ce as putea avea nu cum as putea sa scap de el.