| ItIsAlright a întrebat:

Ajutati-ma! Am instalat doua poze de pe pc in tableta cu USB-ul. Toate bune si frumoase, vreau eu sa le editez pe Instagram si zice ca aplicatie nu este instalata. Apas pe Facebook, la fel. Incerc jocurile, incep sa ma panichez. Doar doua aplicatii merg. Ce am facut, pe ce am apasat? Ce trebuie sa bifez sau sa fac pentru a reda totul ca la normal? E urgent! Please, dau funda.

4 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Daca o sa deconectezi tableta de la USB, o sa meargawinking

| mihai69 a răspuns:

Nu cumva aplicațiile tale erau mutate pe card? Card pe care ori l-ai scos din tabletă, ori a pățit ceva...

| ItIsAlright explică (pentru mihai69):

Ba da, toate erau pe car usb, pentru ca memoria interna nu era destula

| mihai69 a răspuns (pentru ItIsAlright):

Ei, ăsta e răspunsul.
Uneori (dacă nu e defect cardul), imediat după repornire, tableta NU poate rula programele de pe card. Trebuie să aștepți în jur de două, trei minute, apoi să încerci. (În acest timp, tableta boot-ează, și abia la sfârșit „montează" partiția externă - adică mai pe românește, accesează cardul SD).