| cilion_5256 a întrebat:

Ajutati-ma sa aleg intre branduri : vreau sa-mi eau 2 placi de memorie operativa pentru laptop... toate sunt la un pret. insa nu stiu pe care so aleg dupa firma mai buna care o recomandati!?

1GB DDR2 667MHz SODIMM 200pin Apacer PC5300, CL5
1GB DDR2 667MHz SODIMM 200pin Hynix Original PC5300, CL5
1GB DDR2 667MHz SODIMM 200pin Kingston PC5300, CL5, "KVR667D2S5/1G", Retail

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kingstone the best
www.mirceabondar.com

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Prietene, memoriile alea sunt identice ca performante, nu difera decat firma producatoare. As recomanda-o totusi pe cea de la Kingstone.

| mrcosmin a răspuns:

Ai incredere deplina in Kingston!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apacer frate! fara discutii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apacer cu infineon chip! stabil in overcloking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand mai intai sa citesti o carte, sa iti cumperi un dictionar. Se scrie "sa-mi iau" nu "sa-mi eau" si se scrie "laptop" nu "laptop".