| PachaMan47 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog frumos am o problema cu pc si ma cam sperie. Cand il aprind nu se aude zgomot se aude normal totul dar dupa ce se incarca si tot ventilatoarele incep sa se invarta foarte tare si temperatura creste dintr-o data de exemplu cand vreau sa ma joc un joc se aude la fel de zgomotos si temperatura iar este foarte mare dar cand intru pe un forum sau blog si citesc ceva ventilatoarele nu se mai misca foarte repede se misca chiar normal si temperatura scade cam pe la: Local Temp:32, Remote Temp:48, HD0:30. Deci ce as putea sa i fac in afara de al curata de praf fiindca tocmai ce la curatat.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sa schimbi pasta la procesor! Eventual!

| PachaMan47 explică (pentru K0sti):

Mersi mult deajutor nu mai face zgomot chiarde locwinking

| K0sti a răspuns (pentru PachaMan47):

Sa cresti mare! Ma bucur! Cand mai ai nevoie ma contactezi!

4 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Se incalezste procesoru.
Ar fi bine sa curegi unitatea de praf si sa schimbi pasta la procesor

| PachaMan47 explică (pentru JusticeForCraiova):

Nu cred ca trebuie sa il curat de praf fiindca tocmai ce la curatat ieri si l-am curatat in amanunt componenta cu componenta