| Girly97 a întrebat:

Ajutati-ma, va rog frumos! Am primit recent un email cu un atasament imposibil de deschis. Am incercat de pe telefon, apoi de pe calculator dar pur si simplu nu il pot deschide. Este prima data cand nu pot deschide un atasament. Cum sa il deschid?

7 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Antivirusul folosit de tine nu iti permite sa deschizi; nici sa nu mai incerci

| Girly97 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu cred. Sunt sigura ca Bitdefender nu va bloca fisiere fara vreun motiv.

| suntserios a răspuns (pentru Girly97):

A P7M file is an encrypted email message that contains the contents and attachments of a sensitive email. It is used to prevent unauthorized users from accessing information in an email and may require a private key that matches the message's public key in order to open the document. P7M files are typically used for protecting confidential medical, financial, and business information.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Girly97):

Exact asta spuneam: antivirusul nu iti permite sa deschizi linkuri corupte

| Asyrex a răspuns:

Daca nu il poti deschide inseamna ca poate sa fie corupt, ce fel de atasament e?

| Girly97 explică (pentru Asyrex):

Se pare ca este un atasament "p7m". Nu am mai auzit de el pana acum...

| Asyrex a răspuns (pentru Girly97):

Ai nevoie de un program numit "p7m viewer". Il poti lua de aici: http://www.cryptigo.eu/p7mViewer/