| biiannncaa a întrebat:

Ajutor! Am un MacBook Pro si am browser-ul Safari. Recent mi-am downloadat Mozilla Firefox si cand am intrat pentru prima data m-a intrebat daca vreau sa-l folosesc ca si implicit, din greseala am dat ca da si nu vreau. Cum sa fac sa folosesc din nou ca si implicit Safari? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Deschizi safari, in bara de sus, unde scrie safari, apesi pe scris - preferinte si acolo vezi ca poti seta ce browser vrei implicit. Bafta!

2 răspunsuri:
| GrepolisKing a răspuns:

Din setari