| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor cred ca am spart unui prieten eu azi din greseala un televizor. Vă rog să mă ajutați să găsesc unul second hand.
Până în 1000 lei
Cu diagonala de aproximativ 1metru.
Cu android.

Vreau sa il cumpar de la ceva amanet sa il fac cadou.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta pe olx.ro selectand orasul tau, sau la amanet.

| RxTx a răspuns (pentru Violleta2022):

Asta am făcut in primele 8 ore in continu, doar nu vă deranjam degeaba, am luat zeci de amanet-uri la rând... multe site-uri
mă gândeam poate aveți voi ceva idei pe care nu le-am încercat deja.
am cautat pe lajumate olx okazii si multe altele
eu acum mă gândeam poate vede acest mesaj cineva care deține un amanet depozit sau cine stie poate cineva care are mai multe televizoare cu android si diagonala de minim 1 metru
sau poate chiar importă cineva de prin țări străine si are deopozit

| Violleta2022 a răspuns (pentru RxTx):

Pune intrebarea asta pe FB-ul tau si vezi poate vreun prieten vrea sa-si vanda TV-ul happy