Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Cum pot sa fac un slideshow mamei mele cu muzica si fotografii? Este ziua ei si vreau sa ii fac un filmulet. Ce program sa folosesc?

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pisicutzza990 a răspuns:

Eu de obicei folosesc : http://moviemakeronline.com/

| UngureanuR a răspuns:

Daca vrei sa-l editezi, poti folosi cel mai simplu program posibil, acela este windows movie maker pe care-l ai deja instalat in calculator dar exista mai multe programe bineinteles ca de exemplu: Sony Vegas, Power Director 10, Camstasia Studio 8. Sunt foarte bune!

| MirelusRoxi a răspuns:

Power Point

| IisusHristos a răspuns:

Windows Movie Maker sau Adobe Premiere Pro CS6

| Adanos a răspuns:

Ai putea folosi windows movie maker, e simplu, sau pinacle studio, are mai multe efecte, e usor de folosit.

| Kara361DIsnOt a răspuns:

Https://apps.facebook.com/slidely/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts Cel mai bun! Am facut vreo 5 video cu muzica si e super folositor! Daca intampini dificultati anunta-ma!winking

| bogdy50 a răspuns:

Ai putea incerca Sony Vegas are foarte multe efecte care pot fi aplicate.
Sper ca te-am ajutat!

| iulian123321 a răspuns:

Iti recomand sa folosesti xilisoft movie maker.

| iulian123321 a răspuns:

Xilisoft movie maker

| BloodyAlice a răspuns:

Poti daca ai cont de youtube sa folosesti programul pe care ti-l pun ei la dispozitie. Nu e complicat si da rezultate destul de bune laughing

| EvilGamesStudio a răspuns:

Cel mai usor e sa folosesti programul Picasa big grin
Succes big grin

| chrus a răspuns:

De preferat Power Point daca nu ai foloseste Windows Movie Maker

| vonmarius a răspuns:

Uite un top care cu siguranta te va ajuta. Eu sincer ti as recomanda Photostory Deluxe.
http://photo-slideshow-software-review.toptenreviews.com/

| AndraPintilie a răspuns:

Daca ai facebook poti folosi aplicatia "Slidely" unde poti pune muzica, poze, mesaje in timp ce se deruleaza pozelewinking

| LaChatte a răspuns (pentru AndraPintilie):

Dar poti sa-l salvezi in calculator?

| Bai3tzash a răspuns:

Buna eu unul iti sugerez sa faci ori cu Power Point ori daca vrei ceva super incearca cu Movie MAker.Mai jos ai un link ce te poate ajuta! https://www.youtube.com/watch?v=1H0seGCAaa4
Funda?

| DenisPal08 a răspuns:

Salut poti folosi programul Windows Movie Maker.Ai nevoie doar de niste fotografii si putin timp. Funda?

| EvelineTamas a răspuns:

Cel mai usor e Picassa sau Power Point dar utltimul e mai complicat.

| VlodBlanexxx a răspuns:

Poti folosi Microsoft Power Point sau daca nu, merge si cu OpenOffice Draw... cauta si cateva tutoriale pe net