| Heads20 a întrebat:

Ajutor, de cateva zile am intrat pe o iconita de pe ecran(joc) si nu a reactionat jocul dupa aceea am observat ca se tot incarca ecranul si nimic... daca dau click jos dreapta in colt e un dreptunghi intors si daca dau pe el functioneaza dar tot nu pot sa sterg sau sa intru pe unele iconite si nici sal sting,e laptop, nu pot sal sting numai daca inchid ecranul in jos, bara de activitati merge, pentru mai mult ajutor ii s-a schimbat windowsul de vreo 3 sapt de un specialist expert si pentru detalii laptop :
http://www.emag.ro/......ER687BBBM/

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

CTRL+ ALT+ DELETE -> Start Task Meneger -> Application. Selectezi aplicatia si apesi butonul ~End Task~.

| Heads20 explică (pentru Rockat):

Multumesc, nu m-am gandit la asta dar am reusit sa-l repar apsand pe butonul de stingere happy

1 răspuns: