| Dayuuum a întrebat:

Ajutor va rooog.
Nu mai merge sa apas pe acele bari de cautare, nici la facebook, nu pot apasa pe nimic, nici sa scriu, nu imi apare manuta sa dau clic la notificari si sa ma deloghez etc. Asta se intampla doar la bara aia albastra.
La youtube la fel, la bara rosie, nu pot sa scriu nimic, nu pot da search, nimic nimic la bara aia de sus.
Si am sesizat ca uneori se schimba linkul de sus de la bara cu link (adica sa zicem ca intru pe google si sus nu imi scrie google.ro imi scrie alt link pe care eu nu l-am accesat, dar revine repede la google.ro ) E foarte ciudat, nu stiu ce sa fac, ma dispera. Eu am chrome acum. Mi-am descarcat mozila. Pe aia nici macar nu pot sa intru, nu mi se deschide nicio pagina cu mozila...Am vazut alta intrebare cu aceeasi problema pe TPU dar raspunsurile erau gen "schimba browserul". E vreun virus? Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Miree a răspuns:

Este foarte posibil să ai un virus! Foloseşte un antivirus, gen Avira, şi şterge-l... Poate instalezi şi windows-u. Multă baftă!

3 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

In primul rand alea sunt bare nu bari, iar in legatura cu problema incerca sa dezintalezi browser-ul si sa-l instalezi iar sau sa dau un update la flash player. E posibil sa ai virusi asa ca daca nu merge nici una din variante ar cam trebui sa-ti schimbi windowsul.

| Dayuuum explică (pentru adyzone):

Merci ca m-ai corectat :3. Pai nu prea pot sa dezinstalez browserul pentru ca n-o sa mai am pe ce intra ca sa il instalez la loc. Nici mozila nici explorer nu merg... merci oricum, vad eu. Cred ca reinstalez windowsul

| Baiatdetreaba12 a răspuns:

Nu este nici un virus!;-) ai descarcat o aplicatie care sa intins pe tot pc-ul trebuie sa iti schimbi windowsul sau sa-ti resoftezi drive-ul atatatot nu-i grav! Bafta