| Dayuuum a întrebat:

Ajutor va rooog.
Nu mai merge sa apas pe acele bari de cautare, nici la facebook, nu pot apasa pe nimic, nici sa scriu, nu imi apare manuta sa dau clic la notificari si sa ma deloghez etc. Asta se intampla doar la bara aia albastra.
La youtube la fel, la bara rosie, nu pot sa scriu nimic, nu pot da search, nimic nimic la bara aia de sus.
Si am sesizat ca uneori se schimba linkul de sus de la bara cu link (adica sa zicem ca intru pe google si sus nu imi scrie google.ro imi scrie alt link pe care eu nu l-am accesat, dar revine repede la google.ro ) E foarte ciudat, nu stiu ce sa fac, ma dispera. Eu am chrome acum. Mi-am descarcat mozila. Pe aia nici macar nu pot sa intru, nu mi se deschide nicio pagina cu mozila...Am vazut alta intrebare cu aceeasi problema pe TPU dar raspunsurile erau gen "schimba browserul". E vreun virus? Fundaaa
*p.s : am realizat ca numai partea de sub bara cu link este afectata, si la TPU acolo sus unde scrie prima pagina/comunitatea/TPU wiki etc*

2 răspunsuri:
| Tadic a răspuns:

Da. este un virus.

| icekiller076233 a răspuns:

Este un virus mare