| Lorenutza2014 a întrebat:

Ajutorr!
Dau funda primului care raspunde :
Astazi a plouat tare si a fost vreme mare afara, iar acum nu stiu ce are calculatorul ( unitatea ) nu mai porneste, care poate fi cauza, va rog ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Vorbeste cu cineva care se pricepe sa ti-l verifice. Trebuie verificat pe fiecare componenta! Nu-l mai baga in priza! Bafta!

| Lorenutza2014 explică (pentru valentin75):

Degeaba il mai bag in priza ca oricum nu mai merge...

| Luci32 a răspuns:

Pai depinde cat ai stat pe el? Cel mai bine du-l la reparat si cumparati o sursa mai buna sau un procesor.Dar cand a plouat s-a luat curentul la tine? Succes!