| Natashha a întrebat:

Am 2 utilizatori xp. n-am avut net vreo luna si nu m-am mai apropiat de calculator,timp in care cineva venea frecvent si se juca nu stiu ce joc instalat...
bun.faza asta asa: pe un utilizator am pus parola si nu mi-o mai aduc aminte, cand aprind calculatorul in loc de bun venit si sa-mi aleg user-ul nu-mi mai apare asa si direct ma baga pe celalalt cont. daca intru in Local Disk C >- Documents and >Settings-All Users nu-mi arata mai nimic.
stie cineva cum pot intra in contul celalalt sa salvez tot ce e acolo in Disk D?

4 răspunsuri:
| raidxp a răspuns:

Start >run acolo scrii "compmgmt.msc" db click pe"Local users and Groups" si vezi daca userul mai exista, daca exista db click pe el, e posibil sa fie dezactivat, Daca a sters si contul e posibil sa fie in Recycler pe partitia C:\

| Natashha explică (pentru raidxp):

Stii,am reusit asta. Merge sa schimb utilizatorul pe rand, dar trebuie` sa dau log off, nu mai merge "switch user". si daca dau in start sa vad numele user-ului pe care sunt, nu mai am poza de "profil". stii ce as putea face sa devina la normal?

| raidxp a răspuns (pentru Natashha):

Sigur,control panel>users accounts>change the way users log on or off>bifeaza cele doua> use the welcome. si use fast. Apply

| alpha189 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me