| swampy a întrebat:

Am 3 gb ram video nvidia ge force 8500 512 si procesoruintel dual core 2.00
ce ar trebui sa schimb sa-mi mearga jocurile mai bine de ex cod black ops un procesor intel dual core de 3.00 sau o placa video gt4300 1gb?

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Placa grafica.
ai putea cu procesorul actual sa-i dai un overclock la 2. 4 Ghz
happy

| JeLeu a răspuns:

Daca te-ai uitat pe cutia de la black ops o sa vezi ca placa video minima ceruta e 8600 GT laughing
Eu am 9500 GT 512, RAM 2gb procesor 2, 7 si ai vazut cand am jucat ca imi mergea destul de bine tongue