| Zmeurica14221422 a întrebat:

Am achizitionat acum o saptamana un tefon Samsung galaxy j1 dar atunci cand este blocat se inchide brusc. I-am dat resetare dar am aceeasi problema. Cam ce as putea sa ii fac ca sa nu se mai inchida cand este blocat?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Dar de ce sa cauti fel si fel de solutii inloc sa-l duci inapoi? Sigur ai garantie la el.

| Anonimuserr a răspuns:

Reinstalează-ți softul androidul cu Odin. E procedură mai complicată sau aș putea spune complicată rău de tot pentru n begginer. Se descarcă arhiva de pe sammmobile cu androidul respectiv etc.

| gelu1970 a răspuns:

Are garantie, deci mergi si le spui celor de la serviciul tehnic.

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa il duci la service, poate fi de la softul telefonului (cel mai sigur), ori de la baterie...

Succes

| Coma21 a răspuns:

Resetare de soft!