| ajutor2016 a întrebat:

am o problema cu telefonul:
Samsung Galaxy S3 cand vreau sa sun pe cineva se inchide dar el in continuare apeleaza acea persoana, cum fac sa nu se mai inchida?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Senzorul de proximitate iti inchide ecranul pentru ca atunci cand il duci la ureche sa nu se apese accidental pe ecran. Daca se inchidea telefonul de tot nu mai apela.E primul tau smartphone?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Asigură-te că telefonul nu are vreo defecțiune de apelat. Indicat ar fi să duci telefonul în service.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Service.

| Razvan23t a răspuns:

Eu zic sa maresti timpul de ina

| Razvan23t a răspuns:

Eu spun sa maresti timpul de inactivitate a luminozitati.