| ioanamonica a întrebat:

Am Adobe photoshop CS6.Am doua poze una cu mine si una cu iubitul meu. Vreau sa le lipesc sa fie practic o poza 2 in 1. Apoi vreau ca poza 2 in 1 sa aiba acelasi peisaj in spatele persoanelor(eu si prietenul).vreau ca poza sa fie cat mai reala(sa arate ca si cum eu si prietenul am fi impreuna chiar daca eu sunt la casa mea iar el la casa lui); sa arate practic acelasi aspect in ambele poze (adica nu eu intr-un peisaj si prietenul in altul). Dati-mi va rog pasii pe care trebuie sa-i urmez. daca vreti puteti sa-mi dati alt program care sa respecte cerintele de mai sus si pasii.Important e sa obtin ce am mentionat. Fundita,

Răspuns Câştigător
| bitihacy a răspuns:

Uite cu rpogramul asta ( e online) poti face foarte usor ceea ce ai cerut. http://pizap.com

| ioanamonica explică (pentru bitihacy):

Pasii...

| bitihacy a răspuns (pentru ioanamonica):

Intrii pe site. Apesi Start. Alegi Edit a photo.In ferestra ce se va deschide apasa upload, apoi cauta in calculator poza dorita( de exemplu poza cu tine). Dupa ce poza se va deschide pe site, apasa Add Cutout.Se va deschide iar o fereastra unde vei avea din nou upload photo. Cauta in calculator poza prietenului tau. Acum tot ce trebuie sa faci e sa desenezi cu verde imginea ce vrei sa o pastrazi din poza ( de exemplu il desenezi pe prietenul tau in verde) si dai finish.Acum imaginea prietenului tau e suprapusa peste a ta. Alineaz-o cum vrei si da-i Save, apoi Download. Daca nu te descurci, lasa-mi id si te ajut. Daca vrei iti fac eu poza.

| ioanamonica explică (pentru bitihacy):

Mersi am rezolvat

| ioanamonica explică (pentru ioanamonica):

Foarte frumos

| bitihacy a răspuns (pentru ioanamonica):

Cu placere.

| bitihacy a răspuns (pentru ioanamonica):

Ma bucur ca iti place happy

| ioanamonica explică (pentru bitihacy):

Nu sti cu ce site poti sa faci bani pe net? tot am incercat dar numai inselaciune peste tot.

| bitihacy a răspuns (pentru ioanamonica):

Nu stiu, sorry sad.Nu am incredere in astea...

| ioanamonica explică (pentru bitihacy):

Ok mersi happy

| MMarina a răspuns (pentru bitihacy):

Buna, ma ajuti si pe mine, ca nu reusesk sa o fac! Imi iese dar in spate eu am un desen si el un desen! Te rog

| bitihacy a răspuns (pentru MMarina):

Sigur. Da-mi id-ul tau si te contactez happy

| bitihacy a răspuns (pentru bitihacy):

Sau daca vrei, urca poza pe un site, trimite-mi url, iar eu o uploadez inapoi, dupa ce o modific.

| MMarina a răspuns (pentru bitihacy):

Daca e iti dau linkurile de la fb meu si al iubitului si u alegi ce poza crezi ca ar iesi ma bine!?

| bitihacy a răspuns (pentru MMarina):

Ok happy

| MMarina a răspuns (pentru bitihacy):

Asta este al meu: https://www.facebook.com/MMraluca... si al lui gigi(prietenul) : https://www.facebook.com/gigi.popescu.14. dupa ce o faci mi-o tr pe id asta: mralu21