| anonim_4396 a întrebat:

Am C-Media PCI 3D Surround 7.1 Xear. Dupa 2 luni,imi aparea in calculator ca driverul nu este instalat,iar cand ma duceam la control panel,la sound and audio devices,nu imi arata nimic.A doua zi imi arata ca este instalat in calculator,dar, boxele bazaiau/paraiau de mi se spargeau geamurile.Am testat boxele si ele functioneaza perfect.L-am dezinstalat,si am instalat Realtek HD Audio Driver,dar nu se intampla nimic. TPU,va rog, ce sa mai fac?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cum sa instalezi taicule Realtek cand tu ai C-Media? sad

| shannygelu a răspuns:

Descarca exact driverul audio care iti trebuie

| anonim_4396 explică (pentru shannygelu):

Nu am de unde. Placa mi-a fost montata de cineva.Nu de mine.

| shannygelu a răspuns (pentru anonim_4396):

Deschizi unitatea si te uiti ce scrie pe placa de baza