| denisa17 a întrebat:

Am casti cu microfon, au mers foarte bine pana acum.ieri mi-am reformatat calculatorul si acum nu se mai aude ce vorbesc la microfon deci ca si cum nu as mai avea microfon. volumul microfonului este la maxim, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Incearca sa reinstalezi din nou, microfonul.Iti apare si sus cand vorbesti cu cineva pe mess la setarile de sus. Sper ca te-am ajutat.Bafta!happy Funda?

3 răspunsuri:
| gabor_8975 a răspuns:

Scoate si mai baga-l o data
dupa aia trebuie sa umbli la nu-s ce setari de la pc
si cam asta ar fi solutiastraight face

| together4ever a răspuns:

Trebuie sa instalezi mai intii, sau vezi acolo prin setari incearca

| Deapop a răspuns:

Sa iti iei alte casti cu microfon :d