| anonim_4396 a întrebat:

Am fraps full, si cand filmez se aude foarte incet si de la microfon nu e pentru ca pe conferinte sau cand vorbesc cu cineva se aude destul de tare. Pot sa ajustez volumul microfonului din fraps? pentru ca microfonul din control panel este dat la maxim. Funda

1 răspuns:
| BlackNinja a răspuns:

Pai probabil tu filmezi cu fraps, randezi(sau rendezi, ca nu mai stiu cum e corect)video-ul si il incarci undeva.Te sfatuiesc sa randezi/rendezi cu Sony Vegas, deoarece are o functie de marire a volumului video-ului.