| JamesBondos a întrebat:

Am cumparat ieri un modulator fm pentru ca nu aveam slot la casetofon de usb si nu vrea sa mearga! nu stiu de ce? ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai pus corect frecvenţa radio pe FM?

| JamesBondos explică (pentru Arthur):

Pai nici macar nu aproba comenzile mele este aprins si cam atat face ...mai am si un cablu jack apropo...

| Arthur a răspuns (pentru JamesBondos):

Păi nu modulatorul ci aparatul de pe maşină trebuie pus pe FM pe frecvenţa modulatorului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei nu sunt compatibile cu stick ul pe care il folosesti, incerca alt stick sau formateaza l pe cel pe care il ai sa din fat32 in ntfs sau invers