| Nova21 a întrebat:

Am cumparat jocu Assassin's Creed 3 si am instalat jocuda cand ii sa apas pe iconita de la joc imi spune erorre 1 si cu Ubisoft ceva erorre (si mai am jocuri de pe Ubisoft deci nu ca nu ilam pe Ubisoft) ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| krysisme a răspuns:

Te ajut eu. Te uiti la clip si faci ca acolo. Uite linkul: http://www.youtube.com/watch?v=eF0d7hRM5LQ

FUNDA?

| Nova21 explică (pentru krysisme):

Am rezolvat problema a doua zi dupa ce am postat intrebarea si asa era rezolvare deci ai funda

2 răspunsuri:
| pcmhz a răspuns:

Este atât de greu să oferi informaţia completă? Textul şi codul erorii. că doar nu degeaba este vizibilă.