| RaduTN a întrebat:

Am dat de acest serviciu la pcgarage: http://www.pcgarage.ro/servicii/pc-garage/asamblare-stan dard/
Daca imi cumpar un sistem pe piese mi-l asambleaza ei?
Tot ce trebuie sa fac e sa aleg piesele, sa le bag in cos si sa bag si acest serviciu in cos?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Numai daca toate componentele achizitionate de tine permite asamblare standard ti-l va asambla. Daca nu, nu!

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Da, de aceea se numeste asamblare.
Stai asa, asta este un fel de : "Cei ce vor un calculator, pot sa il cumpere pe piese si vine si gata montat!", nu?

| RaduTN explică (pentru SilviaDulcik):

Eu asta si intreb, poate cineva a folosit acest serviciu de asamblare si stie cum sta faza.

| sltlp a răspuns (pentru RaduTN):

Vezi ca teoretic trebuie sa dai un avans din motiv ca ei desfac nu stiu ce componente. Suna la ei sa te lamureasca.