| Buturuga_Cristian_1997 a întrebat:

Am dat in seara asta de virusul Politia Romana in timp ce intram pe un site xxx. Nu mai puteam deschide niciun tab asa ca am dat restart. Acum virusul nu mai apare dar inca mi-e frica. Exista posibilitatea sa fi provocat stricaciuni, mai este inca prezent in PC-ul meu pe undeva? ASTEPT RASPUNS UTIL! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lupu_Anisoara_Speranta_1973 a răspuns:

Ca sa fii sigur ca nu mai ai virusul in pc, te-as sfatuii sa reinstalezi windows-ul adica sa formatezi pc-ul!winking

| Buturuga_Cristian_1997 explică (pentru Lupu_Anisoara_Speranta_1973):

L-am scanat cu ESET ONLINE SCANNER si am eliminat fisierele infectate... Mai este nevoie acum sa reinstalez Windows-ul?

| RAY a răspuns (pentru Buturuga_Cristian_1997):

Nu,mergi cu el inainte