| Stan_Albert_1996 a întrebat:

Am de ales dintre un Huawei P9 lite si un iPhone 5s pe care sa il aleg si care ar fi motivul de ce ala e mai bun exceptant faptul ca unul are Android, iar celalalt IOS.
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| Gabr13ll a răspuns:

Huawei P9 lite este mai nou dar are si specificatii mai bune decat iPhone-ul, Android-ul functionand si mai repede decat IOS-ul.
Sper ca te-am ajutat. big grin

| Danybella a răspuns:

Hey. Eu zic ca iphone 5s pentru ca are mai multe aplicatii descarcabile, are o claritate aparte si este mai avantajos. Sper ca ti-am fost defolos