| WILFIX a întrebat:

Am de ales intre Samsung galaxy note 10.1 si Asust Transformer infinity

Răspuns Câştigător
| H3cker a răspuns:

Clar Samsung si eu am nu am probleme cu el l-am scapat pe joc si nu s-a intamplat nimic.Eu iti recomad Samsung Galaxy note 10.1! Imi dai Funda?

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Samsung galaxy note, clar.
Bafta!

| vlad89c a răspuns:

Asteapta 2 minute, acum iti zic tot despre amandoua, si aflu care este mai bun.

| vlad89c a răspuns:

Ok, deci Samsung e mai bun, pentru ca are 2Gb ram, in timp ce Asus are doar 1Gb.
Samsungul mai are si multe functii pe care Asus nu le are, si in plus daca vrei sa vorbesti de pe ele, asusul nici macar nu are sim, iar la el dureaza bateria 10 ore in timpul convorbirii, in timp ce la Samsung dureaza 34 de ore.
Singura diferenta in favoarea Asusului este camera, care este de 8mp in spate, in timp ce la Samsung este de 5, iar cea secundara, din fata, la Asus este de 2mp, iar la Samsung de 1.9.
Deci nu prea exista mari diferente in favoarea asusului, in consecinta de cauza, Samsung galaxy note 10.1 este mai bun decat Asus Transformer infinity.

Pentru mai multe detalii, ai aici siteul:
Pentru Samsung: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_10_1_n8000-4573.php

Pentru Asus: http://www.gsmarena.com/asus_transformer_pad_infinity_700-4606.php

| Sarudman a răspuns:

Galaxy note e mai bun.Ai acel creion cu care lucrezi foarte placut si merge si mai bine.