| heise a întrebat:

Am de facut un proiect pentru ora de T.I.C. Sunt clasa a 9-a. Proiectul consta intr-o pagina web, doar din coduri HTML (nu foarte grele), care sa poata fie deschisa de orice browser. Din pacate, am facut tot ce imi scria in caiet, ba chiar m-am ajutat si de Internet, dar tot nu imi merge pagina. Imi apar doar codurile. Cred ca am gresit ceva. Exista vreo persoana disponibila sa se uite peste notepad-ul cu codurile (sau as putea doar sa dau copy/paste aici, in caz ca se gaseste vreun doritor) sa vada ce am facut gresit si sa imi spuna cum as putea sa imi corectez eventualele greseli?

5 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Cand salvezi fisierul respectiv :
Save as=> numelefisierul.html
probabil de asta nu merge.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum salvezi fisierul?, cum il deschizi pe urma?

| Dismally a răspuns:

Pai posteaza si tu codul undeva happy

| al3xander a răspuns:

Pai uite cum faci sa salvezi un cod HTML ca pagina web http://learnwebcode.com/......e-by-hand/

| CinevaNou a răspuns:

Http://pastebin.com/ pune codul aici