| lore91 a întrebat:

Am facut o prezentare in power point cu office2007.Problema e ca trebuie sa mut prezentarea in office 2003.Si nu stiu cum trebuie sa procedez...

4 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Deschizi fisierul respectiv cu powerpoint 2007 si, cand salvezi, alegi "save as" (butonul rotund din coltul din stanga sus) si selectezi optiunea "power point 97-2003 presentation"

| Florin_3378 a răspuns:

Salz nu ai sa poti muta prezentarea din Office 2007 in Office 2003 din cate stiu eu pentru ca difera dll-urile

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Când dai la salvare este opţiunea să o salvezi în format 2003 happy

| kukubau a răspuns:

Salveaza in compatibility mod '03-'07