| nikoleta93 a întrebat:

Am furat niste poze de pe hi5 cuiva si vreau sa le trec pe un site treaba este ca mi le despisteaza ca nu sunt facute de mine si mie le refuza ce pot face ca sa le fac in asa fel sa arate ca fiind factute de mine si sa le accepte?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Le deschizi cu ACDSee32 bit şi le dai convert în altceva şi apoi reconvert înapoi în formatul original (cel mai probabil JPEG).

| RooN a răspuns:

Cea mai simpla metoda ar fi sa le pui in paint pui un mic punct pe poza si o salvezi cu un ant nume si gatatongue
Succes
Da urata treaba cu furatul pozelor n-ar trebui sa faci asa cevahee hee

| primaru a răspuns:

Redenumestele

| nestlebaby a răspuns:

Le editezi.