| Vatra_Laura_1989 a întrebat:

Am incercat sa imi upgradez pentru prima data softul telefonului meu Nokia 500, insa nu stiu din ce motiv s-a intrerupt conexiunea si telefonul nu mai merge. Se mai poate repara? Daca da, cam cat ar costa la un service gsm? Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Da, te duci cu el la un GSM si o sa ti-l rezolve, mare grija cand faci update(la orice dispozitiv) doar te si avertizeaza inainte(programul cu care faci update), incaodata mare grija data viitoare.Succes!
P.S Nu stiu cat costa reparatia dar eu sunt cred ca nu trece costul de 100 lei, te duci cu el la gsm si intrebi cat te-ar costa.

| Vatra_Laura_1989 explică (pentru daassh):

Mersi pentru raspuns! Am sunat la un service si mi-a zis ca sunt sanse 50% sa il repare, sper sa am noroc. Eu nu l-am deconectat, am vazut si eu avertizarea. Acum nu stiu din ce cauza s-a intamplat asta! Si ai dreptate in legatura cu costul, 80 lei. O zi buna sa ai!

| daassh a răspuns (pentru Vatra_Laura_1989):

Nici o problema, data viitoare atentie sporita, si sper sa ti-l poata repara.La fel iti doresc o zi buna.