| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa ma conectez pe facebookul unei prietene si acolo scrie sa ma conectez la yahoo-ul mail al ei si acolo cand m-am conectat a scris ca trebuie sa am 13 ani si nu stiu cum sa schimb varsta pe yahoo messenger dar fara sa schimb id-ul

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Din motive de securitate Yahoo! a blocat optiunea aceasta. Cu alte cuvinte nu iti poti schimba varsta (varsta... adica data de nastere) pe un e-mail de Yahoo!

1 răspuns: