| mirceas a întrebat:

Am instalat de curind windows7 iar driver-ul motheboard sau vga driver, nu il am poate ma ajuta cineva cu o informatie, multumesc!

1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

Conectează-te la internet, deschide Start, scrie „Windowsupdate" (într-un cuvânt, fără ghilimele) și deschide rezultatul. Pune-l să îți caute update-uri pe internet. El știe mai bine exact ce ai nevoie și în 90% din cazuri va găsi acele drivere necesare. Dacă îți cere restart, reia pașii din nou, poate găsești update-uri noi la alte elemente.