| Titel18 a întrebat:

Am instalat Lubuntu si nu merge Chromium (Zice ca nu merge de la Adobe.) Iar cu Mozilla asta nu prea imi place. Windowsuri piratate nu vreau sa mai bag... Vreau un Linux ca asta dar mai rapid...Linux mint uita parola de fiecare data cand instalez.
Vreau un linux ultra rapid si sa fie cat mai light (cat mai simplu) Pc-ul il folosesc numai pe net(Facebook, filme, Youtube)
Si cum descarc acum? Cu ce program bootez? (Adio rufus)

2 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

1. Lasa-te de fumat.
2. Apuca-te de citit o carte de gramatica.
3. Linux nu e bun pentru jocuri.

| Titel18 explică (pentru TheKingBacca):

1)Nu fumez
2)La cati nervi am si la cati bani am bagat in calculatorul asta de nu mai am sa imi iau un amarat de Windows crede.ma ca mai pe romaneste imi bag... in gramatica ta
3)Ia.ti niste ochelari de vedere ca vad ca tu nu "intelege romaneste bene"
Ce parte n.ai inteles?
"Pc-ul il folosesc numai pe net(Facebook, filme, Youtube)"