| notusedusername a întrebat:

Am instalat win 8.1 pro pe pc-ul meu si a mers fara probleme o saptamana, dupa care l-am pornit azi si pe ecran a aparut o actualizare si am instalat-o dupa care am repornit pc-ul, dar acesta tot arata ca face actualizarea si l-am lasat si o ora si tot nu termima. Ce sa fac ca sa nu se mai actualizeze?

Răspuns Câştigător
| aalexei a răspuns:

Il deconectezi, pornesti sistemul in safe mode, dezinstalezi ultima actualizare si in general, dezactivezi windows update. Pornesti sistemul normal, trebuie sa functioneze.