| samur1 a întrebat:

Am instalat winows 7 si nu-mi merge upload-ul; nu pot sa trimit fisiere pe mess ( nici macar poze, pdf-uri, documente, nimic) ca-mi da eroare, si pe e-mail se incarca f greu, uneori incomplet!
Cu sp2 merge. Care sa fie cauza? Prefer win 7 se misca mai usor pc-ul, si-mi intra si netul instantaneu ( romtelecom) cand deschid calculatorul, la sp2 trebuie sa astept mai mult de un minut cred, de ce oare?( cu acelasi start up)

2 răspunsuri:
| samur1 explică:

Merge mai usor cu win7

| FaiThLeSS a răspuns:

Instaleaza Xp profesional si o sa mearga supeeeeeeeer happy eu de 10 ani de cand am pc numai Xp am folosit si sunt foarte multumita de el happy