| samur1 a întrebat:

De ce nu pot trimite pe messenger fisiere mai marisoare( de exemplu o melodie; documente mici merge), ca-mi da eroare, de primit pot, am mesenger 10 dar nu asta e pb ca pana acum a mers cu acelasi net ( romtelecom), am win 7, am reinstalat adineori dar degeaba.am arhivat si am incercat sa trimit si tot eroare. o fi ceva temporar? am viteza de download 1690 kbps, si upload 816 kbps, ar trebui sa mearga. care-i baiul oare?

4 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti trimite fisiere mai mari de 2-4 GB(ceva in genu nu mai stiu exact)

| samur1 explică:

Ziceam de fisiere mici de cativa mega... o melodie. nu merge

| samur1 explică:

Nod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce antivirus ai?