| emag a întrebat:

Am internet pe un Samsung galaxy y, si de fiecare data cand vreau sa caut ceva ma redirectioneaza pe webcare cosmote
ce fac?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Uite un cod de resetare dacă-ți va fi de folos, poate ai aflat de el. *2767*3855#
Mai ai garanția la telefon?

8 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Ai activă pe cartelă vreo extraopțiune de Internet?
Dar serviciu?
Activează serviciul Web'N'Walk, trimite un SMS gratuit la 969 cu textul "SETARI" sau configurezi manual:
Creati un profil cu numele:Webnwalk
APN (Access Point Name):wnw
Nume utilizator:wnw
Parola:wnw
Pagina de start: http://m.webnwalk.ro
Autentificare: Normala
Opera Mini Web'N'Walk o găsești aici http://mini.opera.com/wnw_ro.
Dacă tot nu funcționează suni la relații cu clienții.
Sursa webcare: http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t584166.html

| emag explică (pentru DDCC):

Am optiunea asta, nu intram pe opea mini dar mergea pana cand a inceput sa ma redirectioneze la webcare cosmote

| DDCC a răspuns (pentru emag):

Mai verifică odată setările de net, resetează-le.
Mai am MegaBytes disponibili pentru a accesa Internetul?
Ar trebui să fie ceva de la ei, zic totuși să suni dacă nu mergea cu configurarea manuală.

| emag explică (pentru DDCC):

Am mai citit despre problema asta si am vazut ca aveau tot Samsung galaxy, poate e de la telefon, pana acum a mers

| emag explică (pentru DDCC):

Dahee hee te asigura-i ca nu strici nimic? mersi mult

| DDCC a răspuns (pentru emag):

Ce? Reset-ul? Așa pierzi toate setările curente.
Dacă ai garanție atunci mergi la ei și vezi ce rezolvi.

| emag explică (pentru DDCC):

Aha, ok asa o sa fac

| DDCC a răspuns (pentru emag):

Ok, m-aș bucura mult să știu că te ajută ce-am zis.

| DDCC a răspuns (pentru emag):

Uite un cod de resetare dacă-ți va fi de folos, poate ai aflat de el. *2767*3855#
Mai ai garanția la telefon?