| Cojan a întrebat:

Am LG Optimus Me P350.Cand intru pe Google Play (de pe telefon), cand incerc sa descarc ceva imi da o eroare:Nu ați accesat aplicația Magazin Google Play (pictograma coș de cumpărături alb) pe dispozitiv cu acest cont de e-mail.Cum as putea descarca un joc fara aceasta eroare.
PSbig grina am cont si da sunt logat cu el.

Răspuns Câştigător
| Sebastian1996 a răspuns:

Incearca in browser sa scrii google play si sa descarci. daca nu merge ia-ti 1mobile market.e la fel ca play.

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Google Play > "Tasta Menu" > Settings > Account. Acolo iti alegi contul pe care este legat dispozitivul.

| Melli a răspuns:

Nu stiu sa raspuns, scuze thinking