| alxp a întrebat:

Am logitech x530 si de fiecare data cand ascult muzica si dau volumu prea tare se aude o vibratie naspa de la ce? p. s:daca dau maxim la bass vibratia se aude la volum mai mic

1 răspuns:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Intra in control panel si ajusteaza volumul si aplicatiile alea care zic cum vrei sa se auda, adica pe hip-hop, fost rock sau disco, etc...si ajusteaza si seteaza boxele ...umbla la egalizatoare, fa teste si o sa iti dai seama singur cum sa il faci.Trebuie doar sa fii un pic atent, deci intri in:control panel/hardware and sound/sound.Sau in Realtek audio manager(asta e driverul de sunet), si vezi acolo.Bafto dello dello.