| StefanDrg a întrebat:

Ascult muzica de pe youtube la volum maxim mereu si la boxe si la casti si la pc tot volum maxim e, pentru ca asa imi place, dar de fiecare data la orice melodie de pe youtube se da singur volumu mai incet cam pe la jumatatea videoclipului si ma enerveaza trebuie sa-l dau din nou la maxim. Stie cineva cum sa fac sa ramana volumul asa cum il setez eu? Sa nu se mai modifice singur asa dintr-o data.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este de la Pc, dacă ai să cauți pe Google ai să vezi întrebari legate de Youtube in privința acestei probleme (in engleza caută, sunt mai multe șanse așa).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare că se întâmplă asta la anumite persoane(din fericire eu n-am pățit ) am căutat pe net această problemă din păcate nu s-a gasit vreo soluție, cineva pe forum scria că dacă ai putea încerca un alt browser să vezi dacă ți se întâmplă la fel (ar putea fi o soluție), deși restul n-au reușit.

| StefanDrg explică (pentru anonim_4396):

Pe toate patesc asa, degeaba incerc cu alt browsersad. Dar spune-mi te rog daca stii, e de la Pc problema? sau de la youtube?

| StefanDrg explică (pentru anonim_4396):

Apai daca nu e de la Pc, e bine happy renunt la youtube (doar la muzica de pe youtube ) si imi descarc melodii si le ascult cu winamp. Mersi, o zi buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanDrg):

Nu, nu este de la Pc, dacă ai să cauți pe Google ai să vezi întrebari legate de Youtube in privința acestei probleme (in engleza caută, sunt mai multe șanse așa).